Atrakcje weselne – smaczne i niestandardowe

Każda Para Młoda chciałaby, żeby jej wesele było najbardziej udaną imprezą, na jakiej byli kiedykolwiek zaproszeni gości. Żeby było niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju. Żeby tak się stało wesele nie może być sztampowe.

Niespodzianki, których goście się nie spodziewają – to atrakcje, które mogą przesądzić o ich pozytywnych odczuciach względem uroczystości. Atrakcje, jakie możemy zaserwować swoim gościom można podzielić na związane z konsumpcją i pozostałe. Dziś zajmiemy się tymi pierwszymi.

Do tych pierwszych należy fontanna czekoladowa. Słodyczom mało kto jest się w stanie oprzeć. Z takiej fontanny, z której zamiast wody wypływa czekolada, ucieszą się zarówno dzieci jak i dorośli. Zanurzać w niej można owoce, ciastka, wafelki, pianki, wszystkie na patyczkach. Za taką atrakcję zapłacimy od 300 do 700 zł.

Możemy też postawić na bardziej tradycyjny słodki kącik – miejsce, w którym goście znajdą nie ciasta, lecz takie słodkości jak muffinki, cupcake’ki, pianki, makaroniki czy żelki. Wbrew pozorom przyciągają one nie tylko dzieci. Aby słodki kącik był jeszcze bardziej atrakcyjny wizualnie powinien być podporządkowany jednemu kolorowi i wyróżniać się formą prezentacji słodkości. Można go przygotować samemu lub zlecić specjalistycznym firmom.

Równie atrakcyjne będą usługi barmańskie. Mobilny drink bar z barmanem serwującym drinki na życzenie będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Koszt to ok. 1000 zł, wpływ na cenę ma alkohol, na jaki się zdecydujemy. Wynajęty barman za dodatkową opłatą może też pochwalić się swoim sztuczkami typu żonglowanie butelkami, co na pewno przykuje wzrok gości.

Większość par w ramach podziękowania gościom za przybycie obdarowuje ich ciastem z weselnego stołu. Wy możecie się wyróżnić. Ciekawym pomysłem rodem z Zachodu jest wręczanie cupcake’ków czyli małych babeczek lub cakepop’ów czyli ciasteczek stylizowanych na lizaki. Można je zamówić w internecie. Dla gości będzie to prawdopodobnie milszy prezent niż niezbyt atrakcyjne, a czasem i niezbyt smaczne, ciasto. Ciekawą alternatywą wydają się też cukierki zapakowane w atrakcyjne pudełeczka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>