Idealne miejsce na sesję ślubną

Sesje ślubne realizowane w studiu fotograficznym to już przeszłość. Kiedyś wszystkie zdjęcia ślubne były do siebie podobne – Para Młoda ustawiana była w klasycznych pozach, a za plecami miała kiczowate tło.

sesja ślubna

Dziś młodzi małżonkowie chcą się wyróżnić i stawiają na oryginalność. W modzie są więc niebanalne sesje zdjęciowe, realizowane w ciekawych miejscach i oparte na kreatywnych stylizacjach. Niepowtarzalna sesja zdjęciowa to pamiątka, w którą warto zainwestować czas i pieniądze. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na miejsca, w których można ją wykonać.

 • Pałac/dworek. W dniu ślubu Panna Młoda jest trochę jak księżniczka – pięknie wygląda i wszyscy się nią zachwycają. A u boku ma swojego księcia. Luksusowe zabytki architektoniczne wydają się więc być idealną scenerią na ślubną sesję. sesja ślubna w zamkufoto: www.behance.net

  W każdej okolicy znajdzie się takie miejsce, trzeba się tylko rozejrzeć. I uzyskać odpowiednie pozwolenie. Takie miejsca posiadają też często rozległe, zadbane ogrody, które również warto uwiecznić na zdjęciach.

  foto sesja przy zamkufoto:  https://flic.kr/p/9CaxGK

 • Miejsce związane z Waszymi pasjami. Może to być kino, jeśli jesteście pasjonatami filmów. Może to być boisko lub stadion, jeśli interesujecie się jakimś konkretnym sportem. Zdjęcia mogą być robione np. podczas wspólnej gry.

  oryginalna sesja ślubna

 • Plaża. Jest to propozycja polecana zwłaszcza romantykom. Zdjęcia robione o zachodzie słońca, kiedy słońce odbija się w tafli jeziora czy morza zawsze wyglądają przepięknie.

  sesja nad morzem

 • Wieś. Coś dla zwolenników klimatów rustykalnych. Wieś wygląda pięknie o każdej porze roku, może być więc doskonałym tłem do zdjęć ślubnych.foto sesja w wiejskim klimaciefoto: www.wakefieldwedding.co.uk7

  Dla podkreślenia rustykalnego klimatu Panna Młoda może pokusić się o wianek na głowie, a w ręku trzymać wiązankę świeżo zerwanych kwiatów. Przejażdżka na taczce też mile widziana.

  sesja w naturzefoto:  www.photographymojo.com

 • Wesołe miasteczko. Pomysł na bardzo kolorową sesję w sielankowym klimacie zabawy i beztroski.

  Wesołe miasteczko - foto sesjafoto:  http://blogs.dexknows.com/

 • Kuchnia. To może być aluzja do wspólnego życia po ślubie. Miejsce to daje możliwości wielu nietuzinkowych ujęć – gotujący Pan Młody, karmiąca się Para Młoda, zabawa podczas wspólnego pieczenia ciasta itd.

  Kuchnia miejscem sesji slubnej

W ferworze przygotowań ślubnych, zakup sukni ślubnej dla Panny Młodej to jeden z najważniejszych (i zarazem najmilszych) obowiązków. O wyglądzie Panny Młodej w tym wyjątkowym dniu wiele się mówi i pisze. Znacznie mniej miejsca poświęca się natomiast panom. Zresztą najczęściej mężczyźni nie przejmują się swoim ślubnym strojem tak bardzo jak ich wybranki. A wygląd Pana Młodego jest przecież tak samo ważny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>